Euphoria Hotels & Resort
Euphoria Hotels & Resort
Euphoria Hotels & Resort
Euphoria Hotels & Resort
Euphoria Hotels & Resort

MÜSAİTLİĞİ KONTROL EDİNİZ

Euphoria Hotels & Resort

OTELLERİMİZ

Euphoria Hotels & Resorts oteller zinciri, bünyesinde 2 otel ile misafirlerine “EUPHORIA” kalitesi ve ayrıcalığında hizmet sunmayı hedeflemektedir. Akdeniz‘ in tatil cenneti Antalya’ daki EUPHORIA TEKİROVA HOTEL`a ilave olarak, Türkiye’ nin ilk “citta slow konsept” kenti Seferihisar’ da Teos bölgesinde yer alan EUPHORIA AEGEAN RESORT & SPA, Ege bölgesinde de “Euphoria” ayrıcalığını hissettirmektedir.

Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel, Türkiye’nin ilk “Yavaş Şehir” unvanına sahip İzmir Seferihisar bölgesinde yer almaktadır. Bu şehir, korunmuş tarihi, kültürel yapıları, lüks yeşil alanları ile birlikte görkemli bir kıyı şeridine sahiptir. Mükemmel bir konum ve inanılmaz bir sahil manzarasını birleştirerek misafirlerine huzurlu ve sakin bir tatil imkanı sunmaktadır. 90.000 metrekarelik alanı ve 423 odası ile Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel bölgenin en büyük konaklama tesisi olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca otelin yalnızca kendi misafirlerine özel bir adası bulunmaktadır. Euphoria lüks odaları, suitleri, villaları ve her bir ayrıntısı misafir memnuniyeti için tasarlanmış olup, genel mimarisi, kusursuz güler yüzlü personeli ile 5 yıldız kalitesinde hayranlık uyandıracak bir konaklama imkanı sunmaktadır. Otel tatil günlerinizi daha eğlenceli hale getirebilecek çocuk kulübü, su parkı ve özel çocuk menüleri ile ebeveynlere daha rahat bir tatil imkanı sunar. Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel geniş yemek büfesi ve A la carte restoranları ile tüm damak zevklerine hitap etmektedir. İyi donanımlı spor merkezi ve su sporları tesisleri, plajları ve havuzları ve akşam etkinlikleri ile rüya gibi bir tatilin kapılarını açmaktadır.

Euphoria Hotel Tekirova, Akdeniz bölgesinin arkeolojik ve doğal güzellikleri ile anılan “Türk Riviera” sında yer almaktadır. Bu bölge tatil arzularınızın yanında deniz, güneş, tarih ve doğanın keyfini çıkarmak için mükemmel bir yerdir. Antalya 'nın Kemer ilçesinde Tekirova bölgesinde yer alan otel, 516 odalı denize sıfır konumda yer almaktadır. Euphoria Hotel Tekirova Toros dağlarının eteğinde yer almasının yanı sıra masmavi deniz ve tesisi çevreleyen yemyeşil bahçesiyle cennetten bir köşeyi andırmaktadır. 120.000 metrekarelik bir alan üzerinde yer alan tesis, otel ve tatil köyü olarak iki farklı konaklama seçeneği sunmakta ve konuklarına “Ultra Her şey Dahil” konsepti ile 5 yıldız kalitesinde rüya gibi bir tatil deneyimi yaşatmaktadır.

Euphoria Hotels & Resort
VİDEOYU OYNAT
Euphoria Hotels & Resort
Euphoria Hotels & Resort
/euphoriawellbeing
Euphoria Hotels & Resort

MİSAFİR PAYLAŞIMLARI

Euphoria Hotels & Resort
/euphoriahotels
Euphoria Hotels & Resort

DESTİNASYONLAR